İlâhiyât Fakültesi Futbol Takımı Üniversitemizin Geleneksel Futbol Turnuvasında Şampiyonluk Tâcını Taktı!

15 Ocak 2024 Pazartesi

Recep Tayyip Üniversitesi İlâhiyât Fakültesi Futbol Takımımız, Üniversitemizin Geleneksel Futbol Turnuvasında Şampiyonluk Tâcını Taktı!

Recep Tayyip Üniversitesi bünyesinde düzenlenen geleneksel futbol turnuvasında heyecân doruklardaydı. Turnuvanın başından itibâren gösterdiği etkileyici performansıyla dikkatleri üzerine çeken İlâhiyât Fakültesi futbol takımımız, finale kadar yükselme başarısı gösterdi. 3 Ocak Çarşamba günü Mühendislik Fakültesi futbol takımı ile karşılaştığımız final mücâdelesinde, sergilediğimiz üstün performansla gâlip gelerek şampiyonluğa ulaştık. Şampiyonluk kupası İlâhiyât Fakültesi futbol takımımıza takdim edilirken aynı zamanda bu tür etkinliklerin üniversite genelindeki birlik ve beraberliği güçlendirdiği ve öğrenciler arasındaki dostluğu pekiştirdiği anlaşıldı.
İlâhiyât Fakültesi futbol takımımız, elde ettiği bu zaferle gururlandırken, üniversite genelindeki spor kültürüne ve birlik ruhuna katkı sağlamış oldu. Sporcularımız ve teknik ekip başta olmak üzere takımımıza maddî ve manevî katkıda bulunan herkese minnettârız. Yine turnuvaya katılan tüm fakültelere ve öğrencilere, bu heyecân dolu organizasyona faydası olan herkese teşekkür ediyor ve bir sonraki turnuvayı dört gözle bekliyoruz.